ارتباط با ما 09135861591

سئو چیست و چرا اهمیت دارد

زمان مطالعه: 2 دقیقه بهینه سازی بر پایه موتور های جستجو (سئو)  در واقع پاسخ به نیاز اصلی سایت های وب جهان کستر است یعنی ترافیک هدفمند یا امار بالای  بازدیدکنندگان از سایت است و همچنین سئو یک شیوه بازاریابی که بروی قابلیت دیده شدن سایت در نتایج جستجوی طبیعی در موتور جستجو تمر کز میکند میباشد. اکثر قریب ...

2 دقیقه
0 دیدگاه
محمد امیری
زمان مطالعه: 2 دقیقه

بهینه سازی بر پایه موتور های جستجو (سئو)  در واقع پاسخ به نیاز اصلی سایت های وب جهان کستر است یعنی ترافیک هدفمند یا امار بالای  بازدیدکنندگان از سایت است و همچنین سئو یک شیوه بازاریابی که بروی قابلیت دیده شدن سایت در نتایج جستجوی طبیعی در موتور جستجو تمر کز میکند میباشد.

اکثر قریب به اتفاق ترافیکی که وارد سایت میشود از طریق جستجوی طبیعی افراد در موتور جستجو های بزرگ مثل گوگل _بینگ و یاهو است دنیای سئو بسیار پیچیده است اما بیشتر افراد میتوانند به راحتی اصول پایه ان را درک کنند و دانش در این زمینه میتواند تفاوت زیادی در وب سایت شما ایجاد کند. امروزه سئو برای شرکت ها و فروشگاه های اینترنتی بسیار مهم است و بصورت فزاینده ای مورد استفاده شرکت ها و فروشگاهای مجازی قرار  میگیرد به دلیل اینکه سئو به شهرت و شناخته شدن و بازار یابی انها بسیار کمک میکند و به این ترتیب منافع زیادی برای انها خواهد داشت.

چه کسب و کار هایی به سئو نیاز دارند ؟

فرقی ندارد کسب و کار شما کوچک باشد یا بزرگ شما صاحب هر نوع تجارتی باشید برای رقابت با رقبای خود و زسیدن به صفحه اول گوگل باید به فکر سئو باشید.

سئو چگونه کار میکند؟

در واقع سئو تلاش میکند تا با استفاده از تکنیک های خود رتبه وب سایت شمارا در لیست نتایج موتور های جستجو (SERPs) بهتر کند در نتیجه شانس دیده شدن سایت شما افزایش می یابدبنا بر این مخاطبین بیشتری جذب وب سایت شما شده و مشتریان شما افزایش می یابد و به این ترتیب تجارت شما در زمینه خود رشد چشمگیری میکند.

هدف سئو چیست؟

به طور کلی سئو دو هدف را دنبال میکند: هدف اول= معتبر جلوه دادن سایت برای موتور های جستجو و در نتیجه قرار گرفتن در صفحه نخست گوگل است.

هدف دوم= جلب رضایت کاربران اینترنتی و تبدیل کردن انها به مشتریان خود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *