ارتباط با ما 09135861591

معرفی نماد اعتماد و انواع ان

زمان مطالعه: < 1 دقیقه نماد اعتماد الکترونیک یا همان اینماد (E-Namad) نشانه ای است که توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیک برای کسب و کار هایی که در فضای مجازی هستند ارائه میشود. در اصل نماد اعتماد برای اعتبار بخشی به کسب و کار های اینترنتی استفاده میشود و باعث اعتماد بیشتر کاربران است که یکی از عوامل مهم تجارت ...

< 1 دقیقه
0 دیدگاه
محمد امیری
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

نماد اعتماد الکترونیک یا همان اینماد (E-Namad) نشانه ای است که توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیک برای کسب و کار هایی که در فضای مجازی هستند ارائه میشود.

در اصل نماد اعتماد برای اعتبار بخشی به کسب و کار های اینترنتی استفاده میشود و باعث اعتماد بیشتر کاربران است که یکی از عوامل مهم تجارت الکترونیک ایجاد اعتماد بین کاربران است. با دریافت نماد اعتماد هویت صاحب سایت و محل کسب و کار ان احراز میشود و کاربران با اعتماد بیشتری وارد سایت شما میشوند.

در ضمن نماد اعتماد مناسب برای سایت های فروشگاهی است

بنابر این اگر شما سایت شخصی یا شرکتی دارید احتیاجی به نماد اعتماد ندارید اما اگر سایت شما فروشگاهی است و

مشتریان شما از طریق در گاه های پرداخت انلاین قرار است خرید کنند شما نیاز به نماد اعتماد دارید

که بر روی وب سایت شما فعال باشد البته تا زمانی که شما نماد اعتماد دریافت نکنید نمیتوانید درگاه پرداخت انلاین بر روی وب سایتشما فعال نمیگردد.

انواع نماد اعتماد:

نماد اعتماد تک ستاره ای: یعنی سایت شما از نظر اعتباری معتبر است اما از نظر امنیتی  و گواهینامه (ssl )در حالت معمولی است.

نماد اعتماد 2 ستاره ای: نماد دو ستاره ای بالا ترین درجه اعتماد خرید اینترنتی است که از سوی وزارت صنعت معدن وتجارت ارائه میگردد. برای دریافت نماد اعتماد دو ستاره ای چک

لیستی از سمت اینماد ارائه میشود که باید تکمیل گردد و لازمه ان داشتن گواهینامه امنیتی ssl است

نماد دو ستاره ای یعنی اینکه نه تنها سایت شما معتبر است بلکه در بالا ترین سطح امنیتی قرار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *